Pomysł na podróż. Zaplanuj i zorganizuj swoje wakacje…

O nas


Jesteśmy specjalistami ds. turystyki biura Blue Sky Travel. Zajmujemy się doradzaniem w doborze i organizacji podróży na co dzień. Tym blogiem, który jest elementem serwisu BlueSky.pl | Podróże dla Ciekawych Świata, chcemy pomóc Ci w planowaniu Twoich wyjazdów, zarówno w popularne, jak i mniej znane miejsca.

Będziemy opisywać lokalizacje, do których podróżuje wiele osób. Są bowiem miejsca, w których jeszcze nie byłeś, a koniecznie powinieneś je zobaczyć.

Będziemy inspirować do wyjazdów w nowe, ciekawe miejsca. Na świecie jest tyle rzeczy wartych zobaczenia, że szkoda wracać do miejsc, w których się już było.

Podzielimy się naszymi osobistymi wrażeniami z wyjazdów. Przekażemy Ci również komentarze i opinie naszych klientów. Wielu z nich stale korzysta z naszych usług i opowiada nam o swoich poprzednich podróżach. Doskonale wiemy, że nie ma lepszej rekomendacji niż opinia kogoś, kto był w miejscu, do którego zamierzamy się wybrać.

Pokażemy Ci, w jaki sposób możesz zorganizować dosłownie każdy wyjazd, nawet jeżeli nie ma go w ofercie żadnego biura podroży! Jako specjalistki od turystyki, koncentrujemy się na tym, na czym znamy się najlepiej – na pomocy w wyborze podróży, która będzie taką, jakiej naprawdę oczekujesz!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: