Pomysł na podróż. Zaplanuj i zorganizuj swoje wakacje…

Narty w Austrii

Zapraszamy na narty do Austrii!

Dolina Zillertal położona w sercu austriackiego Tyrolu, niedaleko granicy z Włochami i niedaleko urodziwego austriackiego Innsbrucku. Od nazwy doliny pochodzi też nazwa Alp Zillertalskich, które można poznać właśnie tutaj. Dolina Zillertal to idealne miejsce dla miłośników nart z uwagi na mnogość ośrodków sportów zimowych, obecność hoteli, pensjonatów i schronisk  górskich. Tutaj też zasmakować można paralotniarstwa, kajakarstwa, raftingu oraz górskiej wspinaczki.

Innym ciekawym, choć już nie tak górzystym terenem Austrii są okolice Wiednia. W pobliżu stolicy można odnaleźć góry Rax-Schneeberg. Jest to raj dla kochających wspinaczkę i uwielbiających piękne widoki. Najwygodniejszym sposobem dotarcia tam są np. tanie loty z Warszawy do Wiednia. Warto zwrócić uwagę na loty z przesiadką, gdyż bywa, że wychodzą dużo taniej niż bezpośrednie.

Wakacje w Wiedniu

Karyntia to region położony w południowej Austrii, którego stolicą jest Klagenfurt.  W zachodniej części Karyntii znajdują się Wysokie Taury – najwyższe góry Alp Austriackich, we wschodniej kotlina. W tym imponującym regionie mamy również dla Ciebie ofertę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: