Pomysł na podróż. Zaplanuj i zorganizuj swoje wakacje…

Jest takie miejsce na świecie, gdzie dorośli zapominają o tym, że są dorośli. To królestwo dzieci, dlatego ci, którzy już nimi nie są, muszą wrócić do stanu sprzed lat. To królestwo zabawy, uśmiechu i beztroski. Królestwo marzeń jednego człowieka, który nigdy nie dorósł. I choć na głowie włos już nie ten a twarz pokryły zmarszczki on tworzył świat dzieci. Kolorowy i radosny. To w jego wyobraźni powstała postać Kaczora Donalda i jego siostrzeńców, Sknerusa McKwacza, 101 dalmatyńczyków, Daisy, Goofy’ego i Gogusia. To w jego głowie, kiedy jechał pociągiem narodziła się mysz, która zawładnęła sercami dzieci na całym świecie. Najsłynniejsza mysz świata – wówczas Mortimer, później Mickey. Spuścizna, którą po sobie zostawił nigdy nie przeminie. Setki postaci, tysiące historii, miliony uśmiechów na twarzach dzieci. Tego mu nikt nie odbierze. Walt Disney – magik i czarodziej. Człowiek, który na zawsze pozostał dzieckiem. Marzyciel i wizjoner. Dowód na to, że trzeba marzyć i wierzyć, bo jeśli się czegoś naprawdę chce to cały wszechświat działa tak aby pomóc w urzeczywistnieniu marzenia. Pozostał po Nim jeszcze Jego świat – znowu dla nas, dla naszego uśmiechu. Jak wszystko co przez całe życie robił…

Świat ten – Kraina Walt Disney World Resort – mieści się w Orlando, na Florydzie – mieście zamieszkiwanym przez ponad 200 000 szczęśliwców. Park otwarto w 1971 roku. Składa się on z czterech parków tematycznych:
Magic Kingom,
Epcot,
MGM,
Animal Kingdom.

Kompleks to ponadto dwa parki wodne (Typhoon Lagoon i Blizard Beach), pola golfowe, hotele i sklepy w Downtown Disney.

Aby móc się cieszyć tymi różnorodnymi rozrywkami, warto wcześniej zaplanować podróż, np. samolotem. Dziś tanie loty z Katowic do Orlando są oferowane bardzo często, jak również loty z innych dużych miast Polski. A więc nie ma na co czekać!

Nasze hotele w Orlando:


hotel Disney’s Pop Century Resort


hotel Disney’s Carribean Beach


hotel Disney’s Grand Floridian

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: