Pomysł na podróż. Zaplanuj i zorganizuj swoje wakacje…

Wieczorem na plaży na MajorcePatrycja wspomina klientkę, która jeździła rok w rok ze swoją mamą do jednego hotelu, na Majorkę. Zawsze prosiła nawet o ten sam numer pokoju. Co roku chodziła na tę samą plażę, na te same spacery po promenadzie. Dała się wreszcie raz namówić na wyjazd na Rodos. Naprawdę przepiękny hotel. Wróciła. Podobało jej się. Powiedziała, że następnym razem woli jednak jechać znowu na Majorkę.

Jak widać, są tacy, którzy co roku jeżdżą w to samo miejsce. Nie dają się za nic przekonać do tego, aby wybrać się gdzie indziej.

My w biurze staramy się raczej przekonać klientów, aby jeździli w nowe miejsca. Raczej wypytujemy, gdzie byli, gdzie im się podobało. Nawet jeżeli jadą do tego samego kraju, to proponujemy na przykład, jeżeli byli na Krecie, aby teraz pojechali na Rodos. Jeśli już upierają się, aby jechać na te samą wyspę, to sugerujemy na przykład nie wschodnie wybrzeże, ale tym razem zachodnie.

Staramy się raczej przekonać ludzi, że jest tyle miejsc na świecie, że nie wypada jechać w to samo po raz kolejny. Ale ostatecznie i tak wszystko zależy od Ciebie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: