Pomysł na podróż. Zaplanuj i zorganizuj swoje wakacje…

Wakacje z małym dzieckiemWybierasz się po raz pierwszy na wakacje z dzieckiem. Zastanawiasz się, jak to będzie teraz, w porównaniu do tych wyjazdów, kiedy wcześniej sami jeździliście. Jak będzie wyglądał Wasz pobyt? A co z wieczorami?

Jeżeli chciałabyś, tak jak kiedyś, spędzać czas wieczorami na zabawach, to wybierz pobyt w hotelu rodzinnym. W wielu takich hotelach możesz na kilka godzin, zarówno w dzień, jak i na wieczór, zamówić opiekunkę. Są też hotele, gdzie opiekunki z takimi maluchami spotykają się w jednym miejscu i spędzają czas razem. W niewielu hotelach ta usługa jest jednak w cenie, z reguły trzeba za nią dodatkowo zapłacić.

W części hoteli, takich już lepszych, można zarezerwować sobie również wyprawkę, czyli specjalny pakiet dla dziecka. Wczoraj na przykład rezerwowaliśmy taki hotel czteroipółgwiazdkowy w Grecji. W pakiecie były m.in.: wanienka, przewijak, podgrzewacz do butelek, nocnik i baby phone (elektroniczna niania). To jest super rozwiązanie!

Baby phone dużo ludzi zabiera również ze sobą z Polski. „Na przykład my zostawialiśmy naszą Basię śpiącą – opowiada Patrycja. – W hotelu dużo się działo. Wychodziliśmy więc z pokoju. Nasz baby phone był tak zaprogramowany, że po 30 sekundach jakiegoś hałasu w pokoju, na przykład płaczu, oddzwaniał na moją komórkę. Na terenie hotelu były telefony. Mogłam stąd zadzwonić do pokoju i odsłuchać, co się dzieje. Nie musiałam od razu iść do pokoju”.

Trochę większe dzieci można zabrać też wieczorami na zabawę. Bardzo dużo dzieci się widzi, jak są jakieś wieczorki. Wszystko jest bowiem na miejscu. W razie czego do pokoju jest niedaleko. Jeżeli rodzice nie wychodzą poza hotel, gdzieś na imprezy czy też do miasta, tylko zostają na te imprezy hotelowe, to najczęściej biorą dzieci ze sobą.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: